English

Log in or Register Your cart
 

Product successfully added to your shopping cart

Total products (tax incl.)
Total shipping (tax excl.) Free shipping!
Tax 0,00 zł
Total (tax incl.)
Continue shopping Proceed to checkout
Home > LongHair®>LongHair® Express>Ombre Sclips - końcówki w różnych kolorach

Ombre Sclips - końcówki w różnych kolorach

Piękne włosy nadają kobiecości i atrakcyjności. Stanowią ozdobę pań, a panów wprowadzają w zachwyt. Długie, lśniące włosy są symbolem naturalnego piękna. Czy myślałaś kiedyś, że w kilka minut możesz dopasować ich kolor do barwy wieczornej kreacji? Zachwyć twoich bliskich ciągłymi zmianami fryzury, odmieniaj własny wizerunek, czuj się piękna i modna, dzięki zupełnie nowej ofercie dostępnej w naszym sklepie!

Produkt Ombre Sclips, to rewolucyjna możliwość dowolnych zmian koloru włosów. Raz na zawsze zapomnij o chemicznym farbowaniu, które niszczy Twoje włosy. Są zbyt piękne, aby stosować niewłaściwe środki powodujące łamliwość, a w konsekwencji wypadanie. Dopinając taśmę z kolorem blond, szarości czy w odcieniach pasteli, natychmiast osiągasz efekt farbowania. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zastosuj mix kolorów, ciemniejsze u nasady i jasne końcówki? A może pomysł, którego sama będziesz autorką? Łatwość użytkowania przyda ci dobrej zabawy, a fryzjer nie popsuje humoru kolorem, którego nie można zmienić. Ombre Sclips gwarantuje dowolne eksperymenty z barwą twoich włosów i w pełni naturalny wygląd.

Codziennie inny kolor – oto przyszłość i rewolucja branży fryzjerskiej, a dla ciebie możliwość nieustannej zmiany wizerunku w zależności od nastroju,pory dnia i twoich potrzeb!

 

Zakładanie:


 

1. Oddzielamy partię włosów do której chcemy przypiąć włosy i tapirujemy je od nasady.

2. Zestaw włosów OMBRE Sclips przypinamy z jednej strony w połowie odległości pomiędzy uchem a czubkiem głowy. od partii wydzielonej z tyłu głosy od dołu.

3. Następnie przyczepiamy kolejny odcinek włosów OMBRE Sclips na partii włosów wydzielonych z tyłu głowy.

4. Czynność powtarzamy z drugiej części głowy analogicznie do punktu drugiego,tak aby włosy z czubka głowy zasłoniły łączenia taśm we wszystkich miejscach łączenia.

Grid List

(0)